MyList.com.ua

Топ » Відпочинок » Подорожі, туризм » Екскурсійна студія

Назва:Екскурсійна студія
Адреса:http://www.tours.lviv.ua
Опис:
Екскурсійна студія «Плай» спеціалізується на різноманітних екскурсіях по Львову та по його околицях. Ми розробляємо і реалізуємо екскурсійний продукт, враховуючи склад та інтереси туристичних груп та екскурсантів-індивідуалів. Творчо підходячи до справи ми ставимось до екскурсії як до своєрідного мистецтва. Переважна більшість наших пропозицій – це авторські розробки нашого екскурсійно-методичного відділу, що постали шляхом ретельного вивчення та підбору краєзнавчих ресурсів Львова та його околиць. В переліку наших екскурсій як класичні маршрути так і чимало тематичних та спеціалізованих екскурсій для різного віку та зацікавлень, частина з яких є новинками на екскурсійному ринку Львова.
Екскурсійна студія «Плай» має чималий досвід праці та цікаві екскурсійні розробки для дітей, школярів та студентів. В нашому екскурсійному меню є екскурсії для осіб з різною ступінню обізнаності Львова, як для гостей міста, так і для корінних львів’ян. Профільним напрямком є романтично-ностальгічна тематика в різноманітних ретро-варіаціях.
Несподівані ракурси, таємниці і курйози, колоритні образки минулого, палаци і музеї, підземелля і вежі, парки і подвір’я, атмосферні кнайпи, квести і дегустації, легенди та цікаві бувальщини, храми і монастирі, театри і касино – ось деякі складові екскурсійних мандрівок які пропонує екскурсійна студія «Плай».
Категорія:Відпочинок » Подорожі, туризм
                          
Меню
Дошка оголошеньnew
Додати сайт
Ваш сайт в Каталозі?
Наші кнопки

Пошук
Google